Pro velký zájem přidáváme druhé představení: Taťkové a kukačky, opět v Rock Café

pátek, 16. 12. 2011 od 18:00

Pro velký úspěch při předprodeji vstupenek jsme se rozhodli pro druhé představení, aby měli všichni zájemci možnost naši novou hru shlédnout. Novou hru Taťkové a Kukačky aneb všichni jsou úchylové máte možnost shlédnout ještě:

Kdy: 16.12. od 19:30h

Kde: opět v klubu Rock Café, vstup 100Kč

Předprodej vstupenek:  http://www.rockcafe.cz/redaction.php?action=showRedaction&id_categoryNode=480

Kdo jsou Taťkové a kukačky?

Představení je na počátku rozděleno do několika dějových míst, ze kterých jsou jemné nitky příběhu nakonec svedeny dohromady. Nahlédneme do osudů neúplných, různě „poskládaných“, zkrátka ne právě vzorových  rodin, kdy nás autorka hry doslova bez cenzury zahrne syrovými dialogy a spontánními reakcemi. Můžete se těšit i na nové písně zhudebněné opět Ing. Vladimírem Peckou.

A tradičně, co o hře říká autorka?

„Po určitém časově omezeném odloučení jsem do svých her a do divadelního souboru Rozkoš přibrala muže. Působila jsem jako náš národní zástupce v otázkách řešení chudoby v Evropě. Lidé a osudy, do nichž jsem měla možnost nahlížet,  mě inspirovali  - začala jsem víc  přemýšlet o chlapech, jejich tužbách, krutosti i zranitelnosti a nakonec to vyústilo v  napsání nové hry…..“

Divadelní činnost poskytuje kromě radosti ze společně vytvořeného a publikem většinou oceňovaného díla, možnost pro naše klientky a jejich rodiny zapojit se do týmové práce, předvést odlišné charaktery v  rolích, podílet se na něčem důležitém, a hlavně vymanit se z vyjetých kolejí jejich obtížných životních drah.

Mezi nejslavnější hry souboru Rozkoš patří Stařeny, A co všichni ti muži, pohádky Kumalo a Nic, a Tragédie na Mississippi. Hráli jsme mimo jiné několikrát v klubu Roxy, dále v klubu II.patro, galerii Langhans, každoročně na konferenci o AIDS v Poděbradech, ve Strašnickém divadle, v brněnském divadle Husa na provázku, v Ostravě v rámci rómského festivalu, dále v rámci divadelních festivalů Hobblík v Hodoníně, Šrámkův Písek, Babí léto a mnoha dalších. Mezi významné zahraniční akce jistě patří vystoupení souboru ve Vídni na konferenci AIDS 2010.

EasyCookieInfo

« Duben 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Audio příběh