19. 2. 2017

E-learning pro sexuální pracovnice a jejich zákazníky

Rádi bychom připomněli, že na našich webových stránkách jsou stále k dispozici dva e-learningové průvodce ze světa sexbyznysu. První je určený pro sexuální pracovnice a obsahuje informace a tipy pro bezpečnější práci v sexbyznysu. Cílovou skupinou druhého e-learningu jsou zákazníci sexuálních pracovnic, kteří se v kurzu dozví, jaká jsou základní pravidla nákupu sexuálních služeb, jak to chodí v nočním klubu, jak se k ženám chovat férově ad.

Bar e-learning Bar e-learning

Průvodce pro sexuální pracovnice obsahuje celkem devět témat: bezpečnější sex, pracovní podmínky, hranice a profesionalita, sexbyznys nerovná se násilí, zákony a sexbyznys, peníze, péče o sebe, vy a instituce, žiju ve dvou světech. Jeho součástí jsou i tipy a doporučení získaná od žen, které v sexbyznysu pracují. E-learning je dostupný zde: http://rozkosbezrizika.cz/bez-nasili/pruvodce-pro-zeny a ženy si ho mohou stáhnout i jako aplikaci pro mobilní telefony.

Odlišnou podobu má e-learning pro zákazníky sexuálních pracovnic: http://rozkosbezrizika.cz/bez-nasili/pruvodce-pro-zakazniky. Návštěvník v něm prochází čtyřmi scénami - ulice před klubem, noční klub, pokoji a koupelna, kde se postupným rozklikáváním různých předmětů dozvídá základní zásady nákupu sexuálních služeb i toho, jak se k ženám chovat férově. Na tomto průvodci stále ještě pracujeme, proto omluvte drobné nedostatky.

EasyCookieInfo

« Únor 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Audio příběh