1. 1. 2012

Fotogalerie ke konferenci R-R: Ze sexbyznysu na trh práce?

Konference „Ze sexbyznysu na trh práce?“ je za námi. Tým ROZKOŠE bez RIZIKA se na vlastní kůži přesvědčil, že uspořádat konferenci s mezinárodní účastí není až taková legrace. Soudě dle dosavadních ohlasů se ale vložené úsilí vyplatilo.

 

Velmi děkujeme vám všem, co jste nám s konferencí pomáhali. Dík největší pak patří aktivním účastníkům a účastnicím, kteří nám předali své zkušenosti a pohledy na věc.

 

Snad konference pomohla veřejnosti i zainteresovaným úřadům rozšířit obzory na problematiku sexbyznysu a jeho možné regulace.

 

Pro R-R byly velmi inspirativní příspěvky od zahraničních organizací z Nizozemí a Německa, kde mají několikaleté zkušenosti s legalizací prostituce. Už teď plánujeme další setkání a následné předání získaných informací odpovědným úřadům v České republice.

Prezentace zahraničních organizací: Kassandra, Hydra, Humanitas, RodeDraad

Prezentace Magistrátu hl. města Prahy a Úřadu práce ČR

Prezentace Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu

Prezentace organizací La strada, Ulice a Sananim

Prezentace ROZKOŠE bez RIZIKA

 

Projekt, v jehož rámci byla konference organizována, je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky.

 

Foto: Jan Losenický

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky.

EasyCookieInfo

« Únor 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Audio příběh