Zpět

Průvodce bezpečnější prací v sexbyznysu

Velikost: 3.6 MBVytvořeno: 2015-04-18 11:37Staženo: 3 378x

Tato brožura shrnuje bezpečnostní rady a  tipy. Poradí vám, na co konkrétně si máte dát pozor při práci v  sexbyznysu (ať už pracujete v  klubu, v  bytě, na ulici, či jezdíte za zákazníkem – eskort). Najdete zde také rady, jak si počínat, pokud se do nepříjemné situace dostanete.

Publikace vychází z  materiálů a  zkušeností jiných organizací, které podobně jako ROZKOŠ bez RIZIKA (R-R) poskytují pomoc osobám v sexbyznysu. Do brožurky jsme zakomponovali i vaše příběhy a zkušenosti, jak jste je zažily vy, a co se vám osvědčilo.

V poslední části se dozvíte, kde můžete požádat o pomoc, a proč je dobré ji vyhledat. Najdete zde i užitečné kontakty na organizace, které vám pomohou.

O  co nám jde? Nechceme vás „strašit“. Z  rozhovorů se ženami, které pracují v  sexbyznysu, však víme, že je dobré se včas zamyslet nad svojí bezpečností a předcházet možným rizikům. Brožura nemůže obsáhnout všechny situace a  tipy k  vaší bezpečnosti. Podrobnější informace a  rovněž kontakty, kde hledat pomoc, můžete získat od pracovnic R-R nebo na webových stránkách naší internetové poradny: https://www.poradna-rr.cz/.

Pokud se s  námi chcete podělit o  vaše zkušenosti, tipy, názory, nebo máte dotaz k  této brožurce, napište nám e-mail na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či nás navštivte v  našich centrech v  Praze, Brně a Českých Budějovicích.Budeme rádi za vaše podněty!

Mějte na paměti, že nikdo nemá právo páchat násilí na ženách a mužích v sexbyznysu! Jste to vy, kdo by si měl určovat pravidla hry. Vy sama si musíte stanovit, jaké služby a za jakých podmínek chcete poskytovat.

svycar ces spoluprace partnerstvi

Podpořeno z Programu švýcarsko-české spolupráce www.swiss-contribution.cz.

EasyCookieInfo

« Duben 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Audio příběh