15. 11. 2017

NABÍDKA PRÁCE: Sociální a terénní sociální pracovnice - Praha

Hledáme sociální pracovnici pro Poradenské centrum R-R Praha a terénní programy v Praze a Středočeském kraji.

Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci s pestrou náplní. Zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu.

Náplň práce:

  • sociální poradenství v Poradenském centru R-R
  • terénní práce zpravidla ve večerních a nočních hodinách ve fekvenci 5x krát a více za měsíc
  • administrativa spojená se sociální prací
  • spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi
  • pravidelné povinné vzdělávání, účast na konferencích, interní a externí stáže
  • účast na poradách, supervizích a dalších pracovních setkáních

Požadujeme:

  • ukončené VOŠ nebo VŠ studium v oborech zaměřených na sociální práci dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
  • uživatelská znalost PC, zejména programy: Word, Excel, libovolné internetové prohlížeče
  • bezúhonnost, zdravotní a právní způsobilost
  • ochotu pracovat i ve večerních a nočních hodinách
  • spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
  • nutný ŘP B s aktivní praxí
  • základní komunikace v anglickém jazyce
  • respekt k práci v sexbyznysu
  • výhodou je též praxe v terénní práci, vzdělání v oblasti krizové intervence, v motivačních rozhovorech apod.

Nabízíme:

  • práci na HPP v rozsahu 1,0 úvazku
  • zaškolení a supervizi, další vzdělávání
  • kancelář v centru Prahy
  • práci se společenským přesahem
  • specifickou a vstřícnou firemní kulturu a mnoho dalších benefitů

Poznejte chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, fungujeme přes 25 let. Naše práce nás baví a snažíme se držet standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Nabízíme otevřenou komunikaci, neformální prostředí s přátelskou atmosférou, kde se umíme vzájemně podpořit a vyjít si vstříc.

Nástup od ledna 2018.

Chcete-li se zúčastnit výběrového řízení, zašlete prosím vaše CV a motivační dopis na personalistika (zavináč) rozkosbezrizika.cz.

« Prosinec 2017 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Audio příběh