25. 7. 2017

NABÍDKA PRÁCE: Zdravotní sestra - Praha

Hledáme zdravotní sestru pro Poradenské centrum R-R Praha a terénní práci pro Prahu a Středočeský kraj.

Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci s pestrou náplní. Zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu.

Náplň práce:

  • výkon činností zdravotní sestry souvisejících s vyšetřeními na pohlavně přenosné infekce
  • poradenství, individuální plánování a s tím spojená administrativa
  • terénní práce ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 3-5 krát za měsíc
  • spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi

Požadujeme:

  • ukončené SŠ se zdravotnickým zaměřením,
  • registraci zdravotní sestry, která splňuje kvalifikační předpoklady dle zákona č.189/2008 Sb., § 5, ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 424/2004 Sb., § 4, kterým se stanovuje odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotnické pracovnice, která provádí činnosti bez odborného dohledu,
  • znalost AJ na komunikativní úrovni,
  • uživatelská znalost PC, zejména programy: Word, Excel, orientace na internetu,
  • bezúhonnost, zdravotní a právní způsobilost
  • řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
  • ochotu pracovat i ve večerních a nočních hodinách
  • spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • práci na HPP, úvazek 1,0
  • zaškolení a supervizi, další vzdělávání
  • kancelář v centru Prahy
  • práci se společenským přesahem
  • přátelský kolektiv

Poznejte chod jedinečné a zavedené neziskové organizace, fungujeme přes 25 let. Naše práce nás baví a snažíme se držet standard nabízených služeb na vysoké úrovni. Nabízíme otevřenou komunikaci, neformální prostředí s přátelskou atmosférou, kde se umíme vzájemně podpořit a vyjít si vstříc.

Nástup dle dohody.

« Prosinec 2017 »
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Audio příběh