×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 110
27. 10. 2016

Nabízíme bezplatný kurz sebeobrany Krav Maga. Nenechte si ubližovat

Vážené klientky, v Rozkoši bez rizika jsme vždy respektovali Vaši práci a snažili se Vám pomoci snížit rizika, která může přinášet. V této snaze chceme nadále pokračovat v pro Vás co nejefektivnějším způsobem. Ve spolupráci s certifikovanými a zkušenými lektory Vám chceme stejně jako v loňském roce nabídnout možnost kurzu sebeobrany Krav Maga speciálně určeného pouze pro ženy.

Čtyřhodinový kurz nazvaný „Nenechte si ubližovat“ je doslova ušit na míru situacím, do kterých se můžete při své práci dostat. Zvládnutí základních technik sebeobrany a obranných reakcí pro případ nouze Vám může pomoci zvládnout nečekané situace – ať už v práci či v osobním životě.

Podrobnosti o kurzu najdete na webu: http://www.krav-maga.cz/kalendar-akci/nenechte-si-ublizovat---low-light-seminar.html

Termínem kurzu je sobota 5. 11., 16 - 20 hod., odehrávat se bude v Praze.
Můžete se spolehnout na to, že nebudete k ničemu nuceny ani o sobě nebudete muset podávat žádné osobní informace, nikdo z účastníků kurzu nebude o Vaší profesi vědět. Před začátkem kurzu lektorovi pouze předáte voucher, který si vyzvednete u nás v R-R nebo Vám jej můžeme zaslat e-mailem.

Po absolvování kurzu Vám darujeme pepřový sprej (tzn. tekutá střela), který se budete v rámci kurzu učit používat. Jedná se o velmi efektivní nástroj, který Vám při správném použití může doslova zachránit život.

Pokud máte o kurz vážný zájem, dejte nám vědět co nejdříve, nejdéle však do 2. 11. Můžete nám napsat email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktovat na telefonním čísle 773 752 900.

Období blížících se vánočních svátků je často dobou stresu a shonu, kdy se všichni snažíme uspokojit potřeby a přání našich blízkých a přátel. Zkuste věnovat chvíli sobě samotným a darovat si pocit bezpečí a jistoty. Odbodbný kurz absolvovaly i pracovnice R-R a můžeme ho jen doporučit!

Pokud od nás nechcete dostávat další e-maily, stačí odpovědět „NE“.

Děkujeme za pozornost a přejeme hezké dny.

Za kolektiv organizace R-R,
Terezie Horváthová


5 MHMPKurzy sebeobrany jsou realizovány za podpory
magistrátu hlavního města Praha.

EasyCookieInfo

« Duben 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Audio příběh