6. prosinec 2015

R-R nabízí zdarma individuální terapii pro ženy ze sexbyznysu

Tajíte, co děláte před rodinou a okolím a chcete si o tom popovídat? Cítíte, že potřebujete změnu, ale nevíte kde začít? Přemýšlíte nad tím, že chcete z erotiky odejít, ale zároveň vás přepadají obavy, co bude dál? Nedaří se Vám v partnerském vztahu anebo máte problém vůbec nějaký vztah navázat? Přemýšlíte o sobě, o svém životě a stojíte na životní křižovatce? Chtěla byste se rozhodnout jakou cestou se vydat? Cítíte se osamělá, smutná, vyčerpaná či unavená? Zažila jste násilí a chcete o něm mluvit? Nebo si prostě chcete popovídat s někým, kdo rozumí tématu sexbyznysu a respektuje Vaší práci a Vás jako ženy?
 

Individuální terapie je zaměřena na pomoc při řešení osobních, citových, partnerských, rodinných, pracovních či jiných problémů. Cílem je pomoci získat ženám ze sexbyznysu náhled na jejich situaci a umožnit jim nalézt vlastní řešení. Terapie je o sdílení, naslouchání, respektování, podporování a hledání sama sebe. Pracovnice R-R poskytují terapeutická sezení ženám ze sexbyznysu zdarma. Zájemkyně mohou přijít do našeho centra v Brně. Přijďte si utřídit své pocity a myšlenky a najít pro Vás vhodná řešení. Můžete přijít s jakýmkoliv tématem či problémovou situací.

Chcete se objednat či zeptat na další informace? Napište nám: Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Terapie v současné době probíhá v našem poradenském centru v Brně. Terapeutické sezení trvá 50 minut. Setkání může být zcela anonymní, tzn. nemusíte sdělovat své jméno. Vždy je přítomna pouze terapeutka a Vy. Veškeré informace zůstávají pouze mezi Vámi.

Co říkají na terapii jiné ženy ze sexbyznysu?
„Bylo pro mě důležité zjistit, že mě ostatní neodsuzují. Oceňuji přístup terapeutky. Cítila jsem, že nejsem odsuzována, ale že mě konečně někdo respektuje takovou, jaká jsem. „

„Mohla jsem otevřeně mluvit o své práci. Konečně jsem si nemusela vymýšlet, kde pracuji a co dělám. Po dlouhé době jsme zase nemusela lhát a mohla být sama sebou a cítit se respektována.“

„ Oceňuji, že jsem zažila zájem o mě, o mojí situaci. Jiní terapeuti se zajímali o práci v sexbyznysu, jak to tam chodí, co dělám. Nezajímali se o mé problémy. Jsem ráda, že ROZKOŠ bez RIZIKA nabízí ženám tyto služby a já je mohu využívat. A zdarma.“

„Terapie mi pomohla vyřešit moje problémy s muži, kterým jsem nedůvěřovala. Vždy jsem s nimi měla problematické vztahy. Nyní tomu rozumím.“

„Potřebovala jsem si ujasnit a pomoci při odchodu z prostituce. Nevěděla jsem, jak to udělat, kde hledat práci, mám na to, zvládnu to? Měla jsem spoustu obav. Pocit, že umím jen spát se zákazníky. Zjistila jsem, že to není pravda, že jsem se jako prostitutka naučila spoustu věcí. Našla jsem v sobě odvahu odejít a další možnosti, co dál mohu dělat“.

„Zažila jsme násilí v práci i od partnera. Byla jsem nucena dělat praktiky, které jsme nechtěla. Cítila jsme se špatně. Nenáviděla se. Docházím na terapii a pomáhá mi to“.

S kým se v poradenských centrech potkáte?
Terapii v Brně poskytuje Tereza Musilová, zkušená terapeutka s dlouholetou praxí v sociální oblasti a v práci se ženami ze sexbyznysu. Absolvovala psychoterapeutický výcvik a další vzdělávání v oblasti sociální a terapeutické práce.

048 terka small

Brno – terapeutka Mgr. Tereza Musilová (roz. Gorgoňová)
e-mail: terapie@rozkosbezrizika.cz

 

« Leden 2017 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Audio příběh