×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 110
1. 10. 2015

Pozvánka do ROZKOŠE. Přijďte se pobavit nejen o sexuální asistenci

Pobočky ROZKOŠE bez RIZIKA (dále R-R) v Praze, Brně a Č. Budějovicích se příští týden otevřou veřejnosti. Lidé se mohou těšit na prohlídku poradenských center a ordinací R-R, povídání k sexuální asistenci nebo promítání filmu Magda aneb S tebou ne!, jehož scénář vychází z příběhů sexuálních pracovnic.

„Letošní den otevřených dveří ROZKOŠE bez RIZIKA věnujeme dvěma tématům. Tím prvním je sexuální asistence, kterou se v posledních dvou letech snažíme zavést do České republiky. Druhým tématem je násilí v sexbyznysu. Lidem budeme pouštět film „Magda aneb S tebou ne!“ a následně s nimi diskutovat o druzích násilí, možnostech obrany, prevence apod.,“ uvedla k programu výkonná ředitelka R-R Lucie Šídová.

Akce se koná 7. října v poradenských centrech R-R v Praze a v Brně a 8. října v centru R-R v Českých Budějovicích. Dnem otevřených dveří se organizace přidává k Týdnu sociálních služeb, který se koná v letošním roce již po sedmé .

„Návštěvnicím a návštěvníkům dále ukážeme naše prostory, představíme činnost poradenských center a terénních programů, ukážeme, co nosíme v terénní tašce. Lidem představíme také provoz internetové poradny R-R, kterou jsme nově doplnili chatovým poradenstvím,“ dodává Šídová.

Podrobný program v jednotlivých centrech:

Brno – středa 7. října od 11 do 16 hod. (ul. Vlhká 10)

  • 12. hod. promítání filmu Magda aneb S tebou ne! a diskuze k tématu násilí v sexbyznysu;
  • 14. hod. přednáška na téma Sexuální asistence;
  • po celou dobu možnost prohlídky mobilní ambulance R-R, prohlídka poradenského centra a výklad k zdravotní a sociální práci R-R a službám Internetové poradny R-R.

Č. Budějovice – čtvrtek 8. října od 10 do 16 hod. (ul. Česká 20)

  • Promítání filmu R-R Magda aneb s Tebou NE! a diskuze k tématu násilí v sexbyznysu;
  • fotovýstava s výkladem k zónám tolerance v nizozemském Utrechtu a německém Kolíně nad Rýnem;
  • prohlídka poradenského centra R-R, informace k nabízeným zdravotním a sociálním službám a terénní práci, ukázka obsahu terénní tašky, informace k nově spuštěné službě – Internetové poradně R-R.

Praha – středa 7. října od 15 do 19 hod. (ul. Bolzanova 1)

  • 16. hod promítání filmu R-R Magda aneb s Tebou NE! a diskuze k tématu násilí v sexbyznysu;
  • 17. hod. přednáška o činnosti R-R v oblasti sexuální asistence k tématům proč sexuální asistence není prostituce, v kterých zemích sexuální asistence funguje, co plánuje v této oblasti R-R, ukázka pomůcek pro sexuální asistenci;
  • dále představení činnosti centra a terénního programu, ukázka obsahu terénní tašky, předvedení Internetové poradny R-R, která byla nedávno doplněna chatovým poradenstvím.

Kontakty pro novináře:
R-R Brno: Tereza Musilová, tel.: 722 938 044, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
R-R Č. Budějovice: Petra Martíšková, tel.: 775 133 133, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
R-R Praha: Lucie Šídová, tel.: 724 760 171, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

EasyCookieInfo

« Březen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Audio příběh