ROZKOŠ je potřeba

Protoze R R

Je to na vás

Příspěvkem, ať už jednorázovým či pravidelným, nám pomůžete pokračovat v aktivitách, v kterých jsme tak jedineční.

Na scéně jsme již 25 let, abychom pomáhali především ženám pracujícím v sexbyznysu. Naším posláním je zmenšit sociální a zdravotní rizika u těchto žen, a tím v podstatě i u širší populace.

Prostřednictvím našich činností se snažíme zmenšovat rizika postihující zvláště ohrožené skupiny lidí, pro práci s ženami využíváme empowerment a jsme aktivní v prosazování práv sexuálních pracovnic. Poskytujeme sociální služby, zdravotní služby, právní informace a informace vztahující se k sexbyznysu či prostituci.

V tomto roce chceme zachovat rozsah poskytování našich služeb, kterého v roce 2016 využilo 1903 osob.

I nadále budeme vyšetřovat na pohlavně přenosné infekce. Vloni jsme otestovali 2438 osob na HIV a 2342 osob na syfilis, ať už se jednalo o klientky či veřejnost.

Klub rozkoše

Jeho členem se stanete darováním částky 600 Kč ročně a více.

Co znamená vstup do Klubu rozkoše? Vaše pravidelné dary pomůžou dál poskytovat naše služby. Sami si určujete výši příspěvku a kdykoliv můžete skončit. Budete se dozvídat, jak vaše dary pomáhají. Snížíte si daně, ať už jste firma nebo zaměstnanec. Stanete se součástí komunity dárců s pozvánkami na naše akce.

 

Číslo účtu pro dary: 818118881/2010

Kontakty
V případě dotazů nebo nejasností se neváhejte obrátit na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 728 726 509

EasyCookieInfo