24. 5. 2016

R-R Brno: Hledáme kolegyni na pozici vedoucí poradenského centra v Brně

Spolek ROZKOŠ bez RIZIKA je organizací poskytující sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu a
ženám, které se rozhodují pro odchod ze sexbyznysu. Zabýváme se také prevencí HIV/AIDS. Pořádáme akce pro veřejnost, lektorujeme ve školách a v nízkoprahových centrech. Do přátelského a dynamického kolektivu hledáme zájemkyně o pozici vedoucí poradenského centra v Brně.

NABÍZÍME
Pracovní prostředí s citem pro týmovost a také prostorem pro seberealizaci a vzdělávání. Poznáte zajímavou práci v organizaci s 24letou tradicí.

POŽADUJEME

  • Ukončené VŠ vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost (podrobněji viz § 110 zákona o Sociálních službách č. 108/2006 SB v platném znění)
  • 3 roky praxe ve vedení týmu
  • Zkušenost s psaním projektů
  • Samostatnost, spolehlivost, manažerské schopnosti, asertivní jednání, týmovost, komunikativnost
  • Znalost jednoho ze světových jazyků: angličtina, ruština nebo němčina
  • Uživatelskou znalost programů Word, Excel, orientaci na internetu
  • Řidičský průkaz sk. B s aktivní praxí
  • Výhodou je psychoterapeutický výcvik a zkušenosti s přímou prací

PODROBNĚJŠÍ POPIS POZICE

  • Vedení poradenského a zdravotnického centra
  • Rozvoj služeb organizace v Jihomoravském, Olomouckém a Zlínském kraji
  • Dohled nad personálním i materiálním zajištěním centra, tvorba plánu personálního zajištění terénní a zdravotní práce
  • Podílení se na tvorbě strategického plánu organizace, tvorba pracovních plánů poradenského centra
  • Kontrola kvality sociálních a terénních služeb a jejich rozvoj
  • Tvorba a realizace projektů
  • Reprezentace organizace
  • Přímá práce

Nástup: srpen/září 2016
Místo výkonu práce: Vlhká 10, 602 00 Brno
Požadovaný úvazek: 1,0
Typ smlouvy: na dobu určitou
Vyřizuje: Tereza Musilová, 722 938 044

« Listopad 2017 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Audio příběh