3. 12. 2011

R-R České Budějovice: Hledáme dobrovolnice na pozici sociální pracovnice, zdravotní sestra

Jsme organizace poskytující sociální, zdravotní a terapeutické služby ženám pracujícím v sexbyznysu a ženám, které se rozhodují pro odchod ze sexbyznysu. Zabýváme se prevencí HIV/AIDS, pořádáme akce pro veřejnost, lektorujeme na školách a v nízkoprahových centrech. Aktuálně hledáme do svého týmu v Jižních Čechách kolegyni-dobrovolnici na pozici terénní sociální pracovnice či zdravotní sestry pro pravidelnou činnost v Jihočeském kraji.

POŽADUJEME:
- ukončené VOŠ nebo VŠ v oborech vzdělání zaměřených na práci ve zdravotnictví či sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost (podrobněji viz § 110 zákona o Sociálních službách č. 108/2006 SB v platném znění,
- schopnost práce s klientkami, empatii, asertivní jednání, týmovost, komunikativnost,
- znalost světového jazyka výhodou,
- uživatelskou znalost PC, zejména programy: Word, Excel, orientace na internetu,
- bezúhonnost, zdravotní způsobilost, právní způsobilost,
- řidičský průkaz typu B s aktivní praxí,
- vzdělání zdravotní sestry výhodou.

NABÍZÍME:
Dynamický pracovní kolektiv s citem pro týmovou práci a zároveň prostorem pro seberealizaci a vzdělávání. Možnost získat zkušenosti a praxi pro své další zaměstnání. Možná finanční odměna.

PODROBNÝ POPIS POZICE
V rámci pozice terénní sociální pracovnice se jedná především o:
- terénní sociální práci v oblasti Českých Budějovic a Jihočeského kraje,
- podílení se na rozvoji služeb organizace v Českých Budějovicích a Jihočeském kraji,
- paplňování standardů kvality poskytované sociální a terénní služby,
- podílení se na tvorbě a realizaci projektů.

V rámci pozice edukačně sociální pracovnice (zdravotní sestra) se jedná hlavně o:
- provádění testů na pohlavně přenosné infekce (HIV, syphilis)
- poskytování zdravotního poradenství
- poskytování před a po testového poradenství
- činnost zdravotní sestry v dermatovenerologické ambulanci R-R.

Nástup: leden 2015

« Listopad 2017 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Audio příběh