8. 8. 2016

R-R Ostrava: hledáme kolegyni na pozici zdravotní sestra

Chcete se podílet na snižování rizik spojených s poskytováním placených sexuálních služeb? Nabízíme vám zajímavou práci se společenským přesahem. Naší cílové skupině zajišťujeme sociální, zdravotní a terapeutické služby.Hledáme zdravotní sestru pro terénní programy v Ostravě a Moravskoslezském kraji.

Náplň práce:

  • vyhledávání a kontaktování žen pracujících v sexbyznysu
  • výkon činností zdravotní sestry souvisejících s vyšetřeními na pohlavně přenosné infekce
  • poradenství, individuální plánování a s tím spojená administrativa
  • terénní práce ve večerních a nočních hodinách ve frekvenci cca 2-4 krát za měsíc
  • spolupráce s návaznými službami a dalšími institucemi

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání stanovenou zákonem č. 96/2004 Sb. (možnost doplnění registrace po nástupu)
  • ŘP „B“ s aktivní praxí, vlastní automobil
  • uživatelskou znalost programů Word, Excel, orientaci na internetu
  • výhodou je ukončené či nastoupené studium na VOŠ nebo VŠ v oborech zaměřených na sociální práci dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění nebo kurz pracovníka v sociálních službách

Nabízíme:

  • práci na dohodu o provedení práce
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci v prostředí s přátelskou atmosférou

Nástup: září 2016, případně dle dohody.

« Listopad 2017 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Audio příběh