×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 110
21. 9. 2015

Sexuální pracovnice se mohou ptát on-line na chatu ROZKOŠE bez RIZIKA

Rozkoš bez rizika zavádí od pondělí 21. září poradenství formou chatu. Službu mohou ženy využívat na adrese https://www.poradna-rr.cz/chat/ každé pondělí od 11-14 hodin a středu od 14-17 hodin. Pokládat dotazy i chatovat mohou ženy bezplatně a anonymně , nemusí tedy uvádět své jméno ani se nikam přihlašovat.

„Co když někdo zjistí, jakou práci dělám? Chci začít pracovat v sexbyznysu, potřebuji peníze, ale bojím se, že se nakazím... Jak se chránit, jak poznám nákazu, kdy a kam jít na testy? Co dělat, když praskne kondom? Mám nepříjemnou zkušenost se zákazníkem a chci se o ni podělit. Chci hledat jinou práci, ale nevím, jak na to." Pokud si ženy kladou tyto a podobné otázky, nebo si zkrátka potřebují popovídat o některých věcech týkajících se sexbyznysu, které nemají s kým sdílet, je naše nová služba určena přesně pro ně. Užívání služby chatu je velmi jednoduché a zcela anonymní.

Ženám ze sexbyznysu budou radit sociální pracovnice, které mají několikaletou praxi v terénní sociální práci s ženami ze sexbyznysu. Jejich profily si můžete prohlédnout na: https://www.poradna-rr.cz/o-poradne/kdo-vam-odpovida/#person1.

„Stále více sexuálních pracovnic začíná nabízet své služby on-line a přechází z klubů do soukromých bytů na tzv. priváty. Ženy nově vyhledávají své klienty především na různých internetových stránkách a pomocí mobilních aplikací určených pro seznámení. Kontaktovat je klasickou terénní prací je obtížnější, proto jsme se rozhodli zřídit internetovou poradnu a on-line chatového poradenství," dodává k nové službě výkonná ředitelka R-R Lucie Šídová.

„Co když někdo zjistí, jakou práci dělám?  Chci začít pracovat v sexbyznysu, potřebuji peníze, ale bojím se, že se nakazím… Jak se chránit, jak poznám nákazu, kdy a kam jít na testy? Co dělat, když praskne kondom? Mám nepříjemnou zkušenost se zákazníkem a chci se o ni podělit. Chci hledat jinou práci, ale nevím, jak na to.“ 

Pokud si kladete podobné otázky, nebo si zkrátka potřebujete popovídat o některých věcech týkajících se sexbyznysu a nemáte je s kým sdílet, chatujte s námi. Užívání služby chatu je velmi jednoduché a je anonymní.


loga fondnno nros partnestvi eeagrants mala rgb

Projekt je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz

 

EasyCookieInfo

« Duben 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Audio příběh