×

Upozornění

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 110
27. 4. 2015

Zúčastněte se výzkumu a pomozte nám pokračovat v boji proti násilí na ženách pracujících v sexbyznysu

ROZKOŠ bez RIZIKA v rámci projektu S tebou ne! pracuje na výzkumu, jehož cílem je zjistit, s jakými podobami násilí se ženy pracující v sexbyznysu setkávají a jakou potřebují pomoc. Hledáme ženy, které jsou ochotné podělit se o své zkušenosti s násilím a pomoci nám hledat cestu, jak násilí předcházet a jakou pomoc nabízet, pokud k němu dojde.

O co Vás požádáme, pokud budete s rozhovorem souhlasit?
Budeme se Vás ptát na názory a zkušenosti, které se týkají tématu násilí v prostředí sexbyznysu. Násilí může mít řadu podob, nemusí se jednat jen o fyzické útoky, ale např. i o psychické násilí (nadávky, zastrašování, vydírání aj.), sexuální násilí (př. nucení k pohlavnímu styku), nucení podepsat určité smlouvy či půjčky apod. Zajímá nás také třeba na to, kde vnímáte největší rizika násilí, a jak by se tyto situace daly řešit.

Co je ještě důležité vědět?
Uvítáme Vaši otevřenost. Pamatujte prosím, že však můžete odpovědět jen na ty otázky, na které sama chcete či rozhovor v jeho průběhu přerušit či ukončit.

Rozhovor bude nahráván na diktafon a bude pořízen přepis. V přepisu nebudou uváděna jména či jiné podobné údaje, podle kterých by mohlo být jasné, kdo s námi hovořil. Členky výzkumného týmu jsou vázané mlčenlivostí, takže nesmí mluvit o konkrétních věcech a lidech, o kterých se dozvěděly v rámci rozhovoru.

Za váš čas (cca 2 hod), který rozhovorem s námi strávíte, obdržíte HONORÁŘ. Rozhovor proběhne zejm. v Praze v poradenském centru R-R (Bolzanova 1, Praha 1) v soukromých prostorech.

Pokud máte zájem o spolupráci či Vás zajímají další informace, kontaktujete Janu Polákovou mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonem 777 180 140 nejpozději do 30. dubna. Napište prosím, kde pracujete (klub, privát, ulice, escort apod.) a jak dlouhou dobu.

Těšíme se na Vaši účast! Petra Kutálková, Jana Poláková, Lucie Šídová

loga osf ng

Výzkum je součástí projektu „S tebou ne! aneb Prevence násilí na ženách v sexbyznysu“. Projekt podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů. 


EasyCookieInfo

« Duben 2018 »
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Audio příběh